XV Sesja RG Jedlnia-Letnisko i …

Kolejna dawka emocji, nawet można by powiedzieć, kabaretu w wykonaniu funkcjonariuszy publicznych. Najśmieszniejsze jest w tym to że okłamywanie nas wyborców opanowali do perfekcji. Człowiek tu przekazuje swoje spostrzeżenia co jest źle robione a tu tyle uszczypliwości pt. „Panie były Radny”. Znalazły się również komplementy za które serdecznie naszemu kochanemu wójtowi Piotrowi dziękuję a było to m.in.: 16 super Radnym i 22 Super sołtysem, aż obrosłem w piórka :). Troszeczkę przesadziłeś wspaniały Piotrze bo fachowcem od wszystkiego nie jestem tak jak ty.

Niektórym popuściły nerwy i z nadmiaru kłamstw nie wiedzą co mówią więc gubią się w słowach. Wiele mógłbym jeszcze pisać ale po co i na co jak i tak niektórzy nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie kiedy zostanie rozwiązany problem wody w Gzowicach. Pozostaje mi tylko przekazać mieszkańcom że gospodarz gminy nie widzi rozwiązania a braki wody będą systematycznie występować w tamtych okolicach bo ….. on nie widzi problemu.

Pani Przewodnicząco Rady Gminy Pani Bożeno dlaczego znowu nie odpowiedziałaś na moje pytanie dość proste bez używania sformułowań kompromitacja. Języka odjęło. Jednak poprzednikom nie dorównuje Pani bo oni przynajmniej potrafili odpowiadać na proste pytania i godnie reprezentować tą zaszczytną funkcję.

Dobra wystarczy tych spostrzeżeń od specjalisty od wszystkiego od Maryna po Rajec po Sadków. Ahh ten nasz oryginalny wójt.