Dobry kandydat to nasz kandydat.

Nie wiem jak wy lecz mój głos powędruje w tych wyborach do Cezarego Brymory kandydata na posła. Za wiele nie będę się rozpisywał ale mogę was zapewnić że mój wybór nie jest podyktowany żadnymi przywilejami mi przysługującymi. Dobrym zwyczajem jest aby Pan Cezary jako że jest mieszkańcem naszej Gminy otrzymał od nas głos poparcia, aby godnie reprezentował nasze interesy w sejmie oraz zabiegał o wiele inwestycji dla naszego regionu.

Oddanie głosu na kandydaturę Pana Ruszczyka bądź Piątka są według mnie głosem straconym nie idącym ku poprawie naszego bytu. Przykład: brak działań w sprawie poprawienia komunikacji kolejowej pomiędzy Radomiem i Warszawą, średni oczekiwany czas przejazdu ok 180min. Nie zdziwiło mnie również to że są popierani jak nie przez partyjnych sprzymierzeńców to przez osoby bezpośrednio z nimi powiązanymi np. stosunkiem czerpania korzyści nie tylko finansowych. Co gorsza jak mamy mieć zaufanie do ludzi którzy nie wiedzą czego chcą, jeszcze nie dawno kandydowali do sejmiku województwa bądź na burmistrza. Czyżby mieli za mało. Do tego trzeba być ślepym żeby nie zauważyć co w obecnym rządzie się dzieje, koalicja PO<>PSL. Zmieniają się tylko twarze w partiach wiodących ale czy z korzyścią dla nas, bynajmniej ja tego nie widzę. Za sznureczki pociągają i tak szefowie partyjni. Oczekuję zmiany i nie sądzę lecz wiem że mój głos nie pójdzie na darmo. Głosuję na Cezarego Brymorę.

Poniżej krótkie wystąpienie Pana Cezarego na sesji z zaznaczeniem jego zasług na rzecz naszej Gminy.

Na senatora nominuję Dariusza Grabowskiego którego poglądy są mi najbardziej bliskie.